на головну

29.09.2020

Devo Home - екологічні партнери екочистки KIMS

Kims завжди підтримує нові ідеї, особливо якщо це стосується захисту природи. Тому одними із наших партнерів є компанія Devo Home, яка займається натуральним текстилем з конопляного волокна і одягом з конопель.
Оскільки це дуже специфічний матеріал, ми проводили тестові чистки, для того  щоб досягти найбільшої ефективності в чищені цього матеріалу. У своїй статі наші партнери розповідають, як найкраще доглядати за натуральним хутром з коноплі.
Разом ми піклуємося про навколишнє середовище.

01.06.2020


TURBO-турбота від KIMS! Приймаємо замовлення за 1 хвилину!


Лише 1 хвилина потрібна відтепер на оформлення замовлення в приймальному пункті! Уявляєте?

І це не жарт!

Ми не гаяли часу в період карантину, та робили усе можливе, щоб стати ще зручніше для наших клієнтів, а ще, ми добре знаємо, що таке очікування у чергах, коли і так в обмаль часу. Тож, ми позбавили наших клієнтів від цього в наших приймальних пунктах.

Як це працює?

1.            Приймаючи ваші речі, ми одразу ж оформлюємо їх у швидку квитанцію, де вказано, які саме речі ви здаєте та скільки коштує ваше замовлення. Це займає лише 1 хвилину вашого часу і не потребує довгого очікування.

2.            Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом.

3.            Згодом, ви отримуєте електронну квитанцію, яка буде містити детальний опис виробів, та всю іншу необхідну інформацію

Ми потурбувалися, щоб ви не проводили час у чергах та дбали про своє здоров’я, бо впевнені, що ви маєте безліч більш приємних зайнять. А KIMS існує саме для того, щоб єдине, що вам потрібно було зробити, аби мати ідеальні речі – це на хвилинку завітати із ними до нас.

01.04.2020


У зв'язку з введенням карантину, ми запроваджуємо безкоштовне виїзне обслуговування

Тепер вам не обов'язково відвідувати пункт прийому — достатньо викликати кур'єра, або замовити доставку — ми приїдемо, заберемо ваші речі та повернемо в чистому вигляді.

Замовити послугу можливо за номерами телефонів:

Одеса
(048) 777-06-06, (098) 777-01-01
(073) 777-06-06, (095) 777-06-06

КиЇв
(044) 383 60 60, (099) 383 06 06
(068) 383 60 60, (073) 383 60 60

Бережіть себе.


30.03.2020


Нова послуга – дезінфекція речей в KIMS

Нині дезінфекція є одним з найважливіших способів захисту себе.
Особливо зараз дуже важливо дезінфікувати верхній одяг, постільну білизну та взуття.
Відтепер в КІМS ви можете замовити послугу дезінфекції речей — озонування.
Як відомо, озон не лише усуває запах з одягу, але і є потужним дезінфектором. Він надійно знищує всі відомі віруси, бактерії та грибки. Процес дезінфекції проводиться в спеціальній шафі (озонаторі), в яку поміщаємо речі. Всередину пристрою подаємо газ озон, який миттєво руйнує усі бактерії. При цьому він безпечний для здоров’я людини, не залишає слідів і запахів на речах, та не псує вироби. Озонування не видаляє бруд і плями. Тому якщо річ забруднена, то перед процедурою озонування її необхідно здати в чистку.

Нагадаємо, що на час карантину для вас працює безкоштовна кур'єрська служба. Залишайтеся вдома в чистоті та бережіть себе.
Озонування використовується як для дезінфекції одягу, так і для усунення запахів За допомогою озонування стало можливо швидко і надійно: - вивести з одягу запахи фарби, поту, хімічних засобів, гару, хлору та ін. -продезінфікувати дитячий текстиль:
- речі, пелюшки, м'які іграшки (включаючи позбавлення від пилового кліща), чохли колясок та ін.
- видалити неприємні запахи життєдіяльності тварин.
- позбутися від запаху поту на спортивному одязі, взутті та аксесуарах, які не можна прати
- позбутися від запаху шуб, дублянок і хутряних виробів, після довгого перебування в шафі.

на головну
© 2020 KIMS