Завантаження
Давайте
Все виправим
KIMS
Oдесса
Компания «КИМС» владеет собственной крупнейшей в Украине сетью предприятий бытового обслуживания, включающей в себя цеха химчистки, прачечную, мастерские по ремонту обуви, ряд приемных пунктов.
Дізнатись більше
KIMS
Франчайзинг
Франчайзинг
Подолавши шлях від маленької хімчистки до національного оператора побутових послуг, ми придбали величезний досвід становлення бізнесу, гарну репутацію та надійних ділових партнерів - провідних виробників обладнання для хімчисток і пралень.
Франчайзинг KIMS – це
 • перевірена та успішна бізнес-ідея
 • всебічна підтримка сильної компанії
 • регулярне навчання
 • постачання
 • розвиток
 • маркетинг та реклама
 • випробувані "рецепти бізнесу"
Завантажити презентацію

Скачать презентацию франшизы!
Оберіть
місто
Одеса
Київ
Дніпро
Сміла
Ірпінь
Золотоноша
Черкаси
Луцьк
Ковель
Рівне
Миколаїв
Бровари
Кривий Ріг
KIMS
ЭКО ПРОЕКТ
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЕКО-ПРОЕКТУ МЕРЕЖІ ХІМЧИСТОК KIMS!
KIMS запускає в Україні екологічний проект зі збору та утилізації поліетиленових пакетів.

Компанія KIMS спочатку вибрала шлях екологічності, якому слід досі. Ми вибираємо технології, які нешкідливі не тільки для вас і одягу, а й безпечні для навколишнього середовища. Здача поліетиленових пакетів на переробку та утилізацію - це ще один крок з боку KIMS в боротьбі за екологію.

З 6 листопада KIMS приймає в утилізацію і безпечну переробку будь-яку кількість пластикових пакетів. Пілотну обробку еко-проект пройде в Одесі, після чого буде масштабований ще на 8 міст України, де є філії мережі.

Здавайте ПАКЕТИ У НАШІ ПРИЙМАЛЬНІ ПУНКТИ за АДРЕСАМИ В ОДЕСІ:

ВУЛ. КАНАТНА, 55

ПЛ. 10 КВІТНЯ "САДИ ПЕРЕМОГИ"

ВУЛ. Люстдорфська дорога, 5

ВУЛ. АК. ГЛУШКО, 14/4 (РИНОК "КИЇВСЬКИЙ")

ВУЛ. Рішельєвська, 27

ВУЛ. ГРЕЦЬКА, 46

ВУЛ. Гастелло, 50

вул. Марсельська, 35-Б (ТГ "KADORR")

вул. Генуезька, 5/2 (ТРК "Gagarinn Plaza")


Ми знаємо, що потрібно зробити з пластиковим сміттям, щоб воно не засмічувало наше життя. Тому закликаємо всіх до усвідомленого споживання!

В городе услуга не доступна!

KIMS
плоггінг
Плоггинг
Перший в історії Одеси і України масовий плоггінг! Його придумали шведи, а тепер підтримали одесити. KIMS продовжує робити чистими не тільки ваші речі, а й навколишнє середовище.

В суботу 19 травня на одеських схилах ми займемося плоггінгом, під час якого всі учасники забігу також збирають сміття. Поєднуємо здоровий спосіб життя з турботою про чистоту природи. Приєднуйтесь до нас і не забудьте своїх друзів. Реєструйтеся на Facebook коментарем до заходу! КІМСНИ одеські схили! Зустрічаємося о 9.00 у Двох куль.

Умови забігу: На старті учасник отримує інструктаж, пакет для збору сміття та рукавички. Пересуваючись по маршруту він збирає сміття. По шляху проходження він може в одній з 3-х проміжних точок збору, відпочити, випити води, отримати новий пакет, залишити повний пакет зібраного сміття, обмінявши його на картку номіналом -5% знижки на послуги мережі хімчисток KIMS.
KIMS
Про нас Новини
Приймальні пункти
Обрати місто

Ви в місті ?

Контакти

Стала Трапилася пляма? Не варто турбуватися! сь
пляма?

Всеукраїнська мережа KIMS - це ваша затишна хімчистка поблизу, в якій все можна виправити: від набійки, що злетіла до чистки улюбленої шуби.
кімсни склони плоггінг

Привіт! ми KIMS

)
Мережа хімчисток KIMS - це широкий спектр послуг на всі випадки життя. У нас ви можете почистити та відремонтувати свій гардероб і домашній текстиль, взуття і сумки, килими, хутро і навіть м'які іграшки.
Традиційна, вуглеводнева, екологічна чистка, аквачистка і ручна обробка... Вам не обов'язково розбиратися в особливостях нашої роботи, але будьте впевнені - ми оберемо найкращий метод чистки для кожної вашої речі.
Технології та обладнання - предмет окремої гордості KIMS. Ми шукаємо інноваційні рішення і застосовуємо високі технології, створені заради безпеки та бездоганної чистоти ваших речей.
Київ, Одеса, Дніпро... Люди довіряють нам. Висока репутація KIMS - це більше 20 років професійної діяльності на ринку побутових послуг України, стабільний розвиток і успішна партнерська програма.
 • Про нас

  Класична технологія: чистка одягу в перхлоретілені
  Машини останнього покоління, на яких в KIMS виконується традиційна чистка в ПХЕ, відповідають найвищим екологічним стандартам. Після чищення одяг не має специфічного запаху, алергічні реакції виключені.
 • Про нас

  Екологічна чистка Green Earth: для ніжних виробів
  Інноваційна європейська технологія на основі рідкого силікону, що представлена в KIMS ексклюзивно в Україні, безпечна для навколишнього середовища і ідеально підходить для найніжніших речей - від тонкого мережива до шкіряних або шерстяних виробів.
 • Про нас

  Вуглеводнева чистка: для дизайнерського одягу
  Одна з найбільш передових і сприятливих технологій, вуглеводнева чистка дозволяє безпечно чистити одяг з аплікаціями і принтами, розшитий камінням та бісером. Після чистки у вуглеводні такі делікатні тканини, як шовк і вовна, надихають свіжістю фарб.
 • Про нас

  Аквачистка: делікатні тканини і дитячий одяг
  Делікатна обробка у воді, яка виконується із застосуванням професійних миючих та апретуючих засобів, дозволяє зберегти еластичність та щільність тканини. Після аквачистки ваш одяг особливо свіжий та приємний на дотик.
 • Про нас

  Ручна обробка: для найулюбленіших речей
  "Сантиметр за сантиметром" - так називається технологія повністю ручної роботи з виробом. Ручна обробка доручається найдосвідченішим і найбільш кваліфікованим співробітникам KIMS, коли ми маємо справу з делікатним одягом та взуттям з текстилю і замші.
 • Про нас

  Технологія Intense: для складних випадків
  Intense - це альтернативний органічний розчинник з чудовою чистячою здатністю, що впорається навіть з олійними забрудненнями. Від спецодягу механіка до смокінга - після чистки з Intense одяг Ваш одяг як новий.

Наші партнери

Екочистка

Вивчити прайс Винятковий догляд для улюблених речей
ЕКОЧИСТКА ЯКА ДІЙСНО ЧИСТИТЬ!
Ми накопичили 10-річний досвід використання екотехнологій. На сьогоднішній день їх чотири. Кожна з них підбирається в залежності від типу виробу, матеріалу і забруднення. Але екорозчинники не завжди добре справляються з сильними забрудненнями. Тому в 2018 році мережа екочисток KIMS поповнила свій арсенал новим революційним засобом SENSENE, універсальним, абсолютно безпечним і в 1.5 рази більше ефективним, ніж звичайний очисник.
І тепер ми об'єднали кращі екотехнології та створили спеціальну послугу - ЕКОЧИСТКА. Вона включає технології обробки виробів, які повністю відповідають двом принципам: екологічність і ефективність.
KIMS
 • Одеса
 • Київ
 • Дніпро
 • Сміла
 • Ірпінь
 • Золотоноша
 • Черкаси
 • Луцьк
 • Ковель
 • Рівне
 • Миколаїв
 • Бровари
 • Кривий Ріг